Jesteśmy z Państwem już od 1999 r tworząc jedną z najbardziej charakterystycznych firm w Polsce. Ucieraliśmy polskie ścieżki dla wielu extremalnych dyscyplin, osiągając w nich najwyższe trofea, a po latach doświadczeń zaczęliśmy szkolić, edukować oraz sędziować. Dla wielu, którzy zaczynają przygodę z adrenaliną jesteśmy ratownikami zarówno pogotowia wodnego, jak i górskiego, ale dzisiaj jesteśmy głównie dla Państwa- jesteśmy instruktorami Hurtowni Adrenaliny.

Baza sprzętowa

Dysponujemy szeroką bazą sprzętową pozwalającą na organizację największych projektów eventowych. Posiadamy bogate zaplecze sprzętu ATV, oraz samochodów z napędem 4×4. Dysponując własnym nagłośnieniem, bazą namiotów, oraz atrakcji piknikowych jesteśmy w stanie stworzyć stacjonarne projekty piknikowe nie posiłkując się podwykonawcami co znacznie obniża koszty ich produkcji.

Kadra fachowców

Od lat współpracujemy z niezwykłą kadrą ludzi, która stanowi trzon Hurtowni Adrenaliny, są to: Mistrzowi Polski ATV, Instruktorzy Ratownictwa Wodnego, Ratownicy Górscy, byli wojskowi z różnych jednostek, oraz Instruktorzy wspinaczki i innych sportów przestrzennych. Ich fachowość potwierdzają dziesiątki referencji .

Różne scenariusze imprez

Kilkanaście lat w branży MICE pozwala nam na kreowanie niezwykle trafnych scenariuszy  dopasowanych zarówno do ilości  i wieku uczestników, jak i nastawionych na oczekiwany efekt. Dysponujemy scenariuszami w klimacie edukacyjnym, rekreacyjnym, artystycznym, przygodowym i oczywiście extremalnym. Wraz z psychologami biznesu opracowaliśmy projekty stricte nastawione na team building, które od lat popierane są szeregiem referencji.

Licencjonowana szkoła snowbordu

Prowadzimy licencjonowaną szkołę snowbordu, która nadaje poszczególne
stopnie zaawansowania kursantów. Zajęcia prowadzone są przez najlepszą
kadrę instruktorską w Polsce, posiadającą IW PZSu.

Realizowaliśmy projekty dla:

KONTAKT

Hurtownia Adrenaliny Extreme Sports

Jagodowa 6a/9
41-800 Zabrze
Śląskie

biuro@hurtownia-adrenaliny.pl
602 738 579